אודות ניסקו / חזון וערכים

חזון וערכים

החזון והערכים לפיהם פועלת ניסקו חשמל התוו את דרכה כבר מיום הקמתה. גם אם באותה שעה רוח היוזמה, השירות, האחווה והראייה ארוכת הטווח לא נחקקו או כונו בשם, הם הובילו את פעילות הקבוצה לאורך השנים. אנו בניסקו חשמל מאמינים, כי הבסיס לחברה מצליחה הפועלת בעקביות הם אותם ערכים המאירים את דרכה והחזון המצביע על הכיוון אליו היא צועדת.

רוח צוות

עוצמתה של ניסקו נמדדת בעוצמת אנשיה. לא מדובר רק בחוסן אישי אלא בעוצמה המאפשרת קבלת דעות מגוונות ובחינת פעולותיה באופן פתוח וממספר זוויות. רוח הצוות הינה הבסיס לשירות לקוחות מעולה ולהרמוניה בכל זרועות החברה. היא המאפשרת לנו לפעול כגוף אחד מול המטרות העסקיות והשאיפות הארגוניות שקבעה לעצמה החברה.

חדשנות

חדשנות היא עולם ומלואו. היא משלבת חשיבה באופן שונה על דברים קיימים, לצד יכולת יצירת יש מאין. עבור ניסקו, חדשנות אינה מסתכמת בשיפור היכולות הטכניות אלא גם בחשיבה אלטרנטיבית על הצרכים והטעמים האנושיים. ראייתה ארוכת הטווח של ניסקו וערך החדשנות מלווים את חזון החברה בפיתוח, ייצור ואספקת פתרונות, המיטיבים את איכות החיים של כולנו.

חתירה לצמיחה

צמיחה הינה מרכיב הכרחי לקיום סביבה עסקית פורייה ושוקקת. אל מול תחרות הולכת וגדלה, ניסקו חתרה לצמיחה תוך דבקות באסטרטגיית איכות ושירות. לאורך השנים הרחיבה ניסקו את מעגל המותגים הבינלאומיים שהיא מייצגת וכן השכילה לרכוש חברות ולהרחיב את טווח הפתרונות שהיא מציעה ללקוחותיה. צמיחה היא אותו להט אשר גורם לנו לבחון הזדמנויות חדשות ומספק לחברה את הריגוש שבעשייה.

הוגנות

ניסקו חשמל פועלת על פי אמות מוסר ברורות ומובנות. ניסקו מחויבת להוגנות אל מול בעלי העניין של החברה והגורמים המצויים איתה בקשר: לקוחות, עובדים, ספקים, בעלי מניות וגורמים אחרים. כחברה אשר פועלת בזירות עסקיות רבות, חלקן בארץ וחלקן בחו"ל, ניסקו חשמל מחויבת לפעול על פי חוק ועל פי עקרונות אתיים של הוגנות, יושר ואמינות. ערכים אלה הם הבסיס למוניטין המבוסס של החברה.

חזון וערכים