אודות ניסקו / על קבוצת ניסקו ארדן

קבוצת ניסקו ארדן

קבוצת ניסקו-ארדן הינה מובילה ישראלית בתחום החשמל, האלקטרוניקה והטכנולוגיה. בקבוצה למעלה מ-25 חברות וקבוצות בנות, ביניהן חברות שיווק וסחר; חברות יצרניות; חברות אינטגרציה והנדסה; וחברות עתירות ידע בענפי הטכנולוגיה השונים.

לאורך השנים רכשה לעצמה הקבוצה מוניטין בזכות היצע מוצרים רחב ואיכותי מסוגו, יכולות אינטגרציה וידע הנדסי והתאמת פתרונות מיטביים לצרכי השוק והלקוח.

בקבוצה פועלות חברות לייצור שנאים תעשייתיים, הטמעת מערכות בית חכם, שיווק ועיצוב תאורה, וגופי פיתוח טכנולוגיים בתחומי תקשורת רחבת הפס, הדמיה רפואית, ועוד. זהו חלק קטן מיכולותיה של ניסקו ארדן והמחשה לערך הסינרגטי שהיא מציעה. ביכולתה של הקבוצה לספק מענה לפרויקט תשתיתי ברמה לאומית ומאידך לספק פתרון איכותי התפור לצרכיו ולמידותיו של הלקוח הפרטי.

קבוצת ניסקו ארדן שומרת על עמדת המובילות בזכות כניסה לתחומים חדשים והשקעה נרחבת במחקר ופיתוח. חברות הקבוצה קשובות לצרכי השוק ונערכות, אם בפיתוח מוצרים או באיתור ספקים מעולים, על מנת להציע ללקוח ערך מרבי על השקעתו. לזכותה של ניסקו ארדן עומדים שורה ארוכה של פרויקטים בקנה מידה לאומי ובינלאומי בתחומי החשמל, התשתית והאלקטרוניקה, אותם ביצעה בהצלחה רבה.

לאתר הקבוצה

קבוצת ניסקו חשמל ואלקטרוניקה