אודות ניסקו / מותגים בינלאומיים

מותגים בינלאומיים

ניסקו מקיימת קשרי עבודה אמיצים עם חברת אוסרם עוד משנת 1988. אוסרם מספקת פתרונות ומערכות תאורה כבר למעלה מ-100 שנה. החברה נחשבת מובילה עולמית בפיתוחים טכנולוגיים ובהיצע מוצרים, ומשווקת את מוצריה בלמעלה מ-150 מדינות. את מוצרי החברה ניתן למצוא בבתים פרטיים, משרדים, כלי תחבורה, מעבדות ומכוני מחקר, מפעלים, פסי ייצור של מוצרי טכנולוגיה, אצטדיונים ואולמות אירועים ועוד.
ניסקו הינה הנציגה של חברת Siemens עוד משנת 1978. Siemens הינו אחד התאגידים הגדולים והמוערכים בעולם. החברה מעסיקה כ-405 אלף איש ברחבי עולם והגיעה בשנת 2010 למחזור של למעלה מ-75 מיליארד יורו. Siemens מספקת פתרונות משולבים לתעשיות הגז והנפט, ה-IT, הרפואה, הרכב, הבניין, התשתיות ומציעה פתרונות לתחומים מתפתחים ודוגמת עולם הניידות, אנרגיה מתחדשת וננו טכנולוגיה.
ניסקו משווקת בישראל את מוצרי גוויס משנת 2001. לגוויס מוניטין בינלאומי בכל הקשור לעיצוב, גימור וחדשנות בתחום החשמל. החברה מחזיקה בבעלות מלאה ב-11 חברות בת הפועלות במדינות אירופה, אסיה ודרום אמריקה בתחומי הפיתוח והייצור. גוויס משווקת את מוצריה בלמעלה מ-80 מדינות והיא מציעה היא מציעה פורטפוליו מוצרים מקיף, איכותי ואופנתי, המספק מענה לצרכים הביתיים, המשרדיים והתעשייתיים.
ניסקו משווקת בישראל את אביזרי הכבילה של חברת 3M העולמית משנת 2004. חברת 3M העולמית הינה אחת החברות החדשניות והמגוונות בעולם. החברה מפתחת ומייצרת מגוון רחב של מוצרים, בין היתר לתחומי טכנולוגיות ותקשורת, אלקטרוניקה, הגנה אזרחית ובטיחות, רפואה ועוד. בזכות איכות מוצריה והתמחות החברה בתחומי הפלסטיקה, הבידוד וההדבקה, מוצריה מצטיינים בנוחות עבודה גבוהה ובעמידות ארוכת שנים.
ניסקו משווקת את מוצרי חברת Walther משנת 1991. חברת Walther מתמחה בייצור אביזרי חשמל תעשייתיים בהתאם לתקנים אירופאים מחמירים. החברה, אשר הוקמה בשנת 1897, בולטת באיכות מוצריה ועמידותם הגבוהה. חברת ניסקו הינה הנציגה הבלעדית של החברה בתחום השקעים והתקעים התעשייתיים (CEE Type) בדרגות הגנה שונות.
ניסקו החלה לשווק את מוצרי חברת OMS בשנת 2009. חברת OMS, אשר הוקמה בסלובקיה, היא יצרנית גופי התאורה הגדולה במזרח אירופה ומרכזה. גופי התאורה של החברה מספקים מענה למשרדים, מלונות, מסעדות, מגדלי מגורים כמו גם לפארקים, אצטדיונים ושימושי תעשייה שונים. החברה בולטת במגוון רחב של מוצרים אלגנטיים המשתלבים במגוון סגנונות אדריכליים.
ניסקו משווקת את מוצרי חברת Epcos משנת 1999. חברת Epcos, פרי פיתוחה של חברת SIEMENS, הינה חלק מתאגיד TDK, מפתחת, מייצרת ומשווקת רכיבים ומערכות אלקטרוניקה וחשמל. בישראל, ניסקו הינה היבואניות הרשמית של מערכות לסינון הרמוניות וקבלים לשיפור איכות החשמל ומקדם ההספק.
קבוצת ניסקו חשמל ואלקטרוניקה